Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

NAWILŻACZE I OSUSZACZE, UZDATNIANIE POWIETRZA

( ilość produktów: 5 )
Aby dbać o dobrą jakość powietrza w mieszkaniu przydatne mogą być sprzęty do jego uzdatniania. Są to nawilżacze i osuszacze powietrza. Każde z tych urządzeń może być przydatne o innej porze roku i w innych warunkach. Nawilżacze powietrza szczególnie ważne mogą być w okresie grzewczym, gdy ogrzewane powietrze jest mocno wysuszone. W konsekwencji wpływa to niekorzystnie na naszą skórę, włosy i samopoczucie. Z kolei osuszacze powietrza idealnie sprawdzą się, gdy powietrze jest nazbyt „mokre”, przez co może dojść do rozwoju bakterii lub pleśni, a w konsekwencji do groźnych chorób.  
Pamiętajmy, że optymalna wilgotność powietrza równa się zdrowiu. Właściwy poziom wilgotności nie powinien przekraczać 60%, natomiast nie powinien być też niższy niż 45%. Jeśli obawiamy się odchyleń w którąkolwiek ze stron z pomocą przyjdą nawilżacze powietrza i osuszacze powietrza.  Nawilżacze powietrza w znacznym stopniu mogą wpłynąć dodatnio na nasze samopoczucie, wiele z nich wyposażonych jest w funkcję jonizacji lub inhalator, jak np. nawilżacz powietrza Vicks. Jest to idealny zakup do pokoju dziecięcego. Osuszacze powietrza natomiast ochronią nas przed zgubnymi skutkami zbyt dużej wilgotności prowadzącej np. do rozwoju grzybów.  Pochłaniając powietrze do środka urządzenia, nadmiar znajdującej się tam wody zostaje skroplony do specjalnego pojemnika. Wydajność osuszaczy powietrza mierzy się w ilości pochłoniętej na dobę wilgoci, np. osuszacz powietrza DeLonghi DEM10 usuwa 10 l w ciągu 24 h. Zarówno osuszacze, jak i nawilżacze powietrza to urządzenia bardzo ciche, energooszczędne, których praca nie będzie przeszkadzać domownikom także nocą. Wybierz idealne osuszacze i nawilżacze powietrza dla siebie w out lecie AGD.
Marka
Cena
-
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel