Odkurzacze inteligentne Rowenta

Najlepszy odkurzacz inteligentny Rowenta z serii RR

Co odróżnia odkurzacze inteligentne Rowenta RR od tradycyjnych? Co stawia je wśród liderów iRobotów, robotów samosprzątających? I dlaczego warto się z jednym z nich zaprzyjaźnić? Wystarczy, że zapoznasz się z wybranymi poniżej atutami, a zrozumiesz, z jak wyjątkowym urządzeniem do sprzątania możesz mieć do czynienia.

 

Obsługa – pełne zautomatyzowanie


Odkurzacze inteligentne Rowenta. Nie iRobot, nie RoombaInteligentne odkurzacze Rowenta RR zachwycają łatwością w obsłudze. Są niemal w pełni automatyczne. Wystarczy wybrać na wyświetlaczu LCD jeden z 3 (w przypadku Rowenta RR7011 Extrem Air Motion) lub 4 (np. Rowenta RR7027) trybów sprzątania (m.in. czyszczenie punktowe, intensywne), a resztę zrobi za nas urządzanie, czy będziemy w domu, czy też nie. Nawet moc odkurzania dopasowuje się samoistnie w zależności od czyszczonej powierzchni. 

Jeśli wolisz mieć kontrolę nad całym procesem, idealna będzie opcja manualna – wycelujesz pilotem w to inteligentne urządzenie i ustawisz, w jakich kierunkach i miejscach ma pracować

 

Ładowanie – samodzielny powrót do bazy

Zaskakujące jest to, jak szybko inteligentny odkurzacz Rowenta RR jest w stanie wrócić do pracy. Po 135 minutach intensywnego działania wystarczy jedynie 3,5 godziny spędzone na stacji dokującej, by wyjątkowo trwała bateria jonowo-litowa postawiła ponownie urządzenie na nogi. Dodatkowo, odkurzacz sam będzie wiedział, kiedy czas jego funkcjonowania dobiega końca i należy pobrać więcej energii do dalszej pracy. Gdy zaistnieje potrzeba, robot wróci do bazy.

 

Czujniki (technologia Gyroscope, podczerwień, wirtualna ściana)

Za sprawą specjalnego systemu połączenia żyroskopu i czujników podczerwieni możemy swobodnie ograniczyć powierzchnię pracy odkurzacza oraz liczyć na to, że dopasuje się on do przeszkód, jakie spotka na swojej drodze. W ten sposób możemy stworzyć tzw. wirtualną ścianę, która będzie zabezpieczać cenne meble i przedmioty przed niepotrzebnymi uderzeniami. Jednocześnie nie musimy się obawiać, że odkurzaczowi stanie się krzywda – nawet w obliczu schodów będzie nieustraszony i zwyczajnie zmieni kierunek.

 

Wyjątkowy system ssący – znika do 99% brudu

Unikalny system ssący plasuje odkurzacze automatyczne Rowenta RR w czołówce wszelkich dostępnych na rynku iRobotów. Urządzenie pochłania wodę, kurz, kawę do 0,6-litrowego pojemnika, a za sprawą dwóch bocznych szczotek nie przepuszcza nawet drobinek zalegających w rogach i innych słabo dostępnych miejscach. Dokładność, z jaką urządzenie czyści powierzchnie, sięga nawet 99%. To idealne rozwiązanie dla osób uczulonych na kurz i roztocza.

 

Odkurzacze Rowenta z serii RR wyposażone są w wirtualną scianę podobnie jak np IROBOT

Filtr HEPA – gratka dla alergika i astmatyka

W zestawie z odkurzaczem znajdziemy specjalny filtr HEPA. Jego unikalność wśród innych filtrów sprowadza się do faktu, że usuwa on z przestrzeni życiowej nie tylko najmniejsze drobiny kurzu, ale świetnie radzi sobie także z pochłanianiem bakterii, roztoczy, pleśni czy nawet dymu.

Filtr wyłapuje prawie wszystkie zanieczyszczenia, działa z niemal 100-procentową skutecznością! Odkurzacze z filtrami HEPA to świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi oraz alergików i astmatyków.

 

Extreme Air Motion

To specjalna technologia odkurzacza Rowenta RR7011, która pozwala na 3-krotnie większą moc działania niż inne roboty do odkurzania. To najwyższa siła ssąca dostępna na rynku!

 

 

 

Porównanie odkurzaczy inteligentnych
Rowenta RR, LG, iRobot Roomba, Samsung


 

Jeśli tylko dasz mu szansę, ten malutki robot wykona za Ciebie całą brudną robotę. Wystarczy go zaprogramować i zostawić samego w domu. Inteligentny robot na Twoich usługach! Zrobi to, co mu każesz, a po pracy sam zadba o to, by naładować energię do ponownego działania. Raz na zawsze skończysz ze żmudnym zamiataniem lub czasochłonnym odkurzaniem. Zapomnij o sprzątaniu. Witajcie czyste podłogi, witaj wolny czasie, witaj swobodo ;)

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel