Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dostawa żywności - pytania

Informacje o kosztach dostawy znajdziesz tutaj.

 

1.Dostępność produktów z magazynu sklepu i na sprowadzenie od producentów

W naszej ofercie są produkty dostępne w magazynie sklepu z natychmiastową wysyłką oraz produkty "na sprowadzenie" od producentów/dostawców.
Przy każdym produkcie wyświetlamy odpowiednią informację o terminie, kiedy produkt może zostać wysłany.

Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej wysyłce i dostawie, wybieraj produkty z informacją: produkt "w magazynie".

Zamówienia w których występują produkty z magazynu sklepu oraz wymagające zamówienia u producentów/dostawców będą realizowane, gdy zostaną w pełni skompletowane.

 

2. Produkty sprzedawane na wagę

Jeżeli kupujesz produkty na wagę (luzem) nie zawsze możemy określić dokładną kwotę jaką zapłacisz. Nie wszystkie produkty możemy dokładnie zważyć np. warzywa, czy kawałki mięsa, kiełbasy, sery. Dokładamy starań, aby zawsze dostarczyć idealnie zamówioną wagę. Czasem jednak produkty są "trochę większe" lub "trochę mniejsze".

Gdy wybierasz produkty na wagę (luzem) kupuj ilość wskazaną w nazwie i opisie lub ich wielokrotność. Podajemy średnią wagę jednej porcji/sztuki produktu.

Gdy składasz zamówienie z produktami na wagę i opłacasz je (przedpłata), to:
- jeżeli po zważeniu produktów wartość zamówienia jest większa, różnicę dopłacisz przy odbiorze zamówienia;
- jeżeli po zważeniu produktów wartość zamówienia jest mniejsza, zwrócimy na saldo Twojego konta różnicę.

Gdy składasz zamówienie z produktami na wagę i wybierasz pobranie, to dokładną wartość zamówienia zapłacisz przy odbiorze (odpowiednio zmodyfikujemy wartość zamówienia po zważeniu produktów).

 

3. Dostawa zamówienia - DOSTAWA TEGO SAMEGO DNIA (WARSZAWA, WROCŁAW, KRAKÓW, POZNAŃ, ŁÓDŹ, KATOWICE)

Jeżeli podasz adres dostawy we Wrocławiu, umożliwimy Ci dostawę jeszcze tego samego dnia! Zamówienia złożone do godziny 11:30 dostarczane są tego samego dnia w przedziałach godzinowych: 14-17 oraz 18-22. Możesz wybrać przedział godzinowy podczas składania zamówienia. Usługa wkrótce będzie dostępna w kolejnych dużych miastach: Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach.

 

4. Dostawa produktów wymagających warunków chłodniczych

Produkty, które wymagają dostawy w warunkach chłodniczych, oznaczone są ikoną i napisem "chłodnicze". Te produkty dostarczamy w ramach kuriera "DOSTAWA TEGO SAMEGO DNIA" oraz kuriera DHL (dostawa w 1 dzień). W okresie październik-marzec koszt przesyłki jest standardowy. W okresie kwiecień-wrzesień doliczamy dodatkowo 10 zł do kosztów dostawy na opakowanie termiczne i wkład chłodzący Twoje produkty.

 

5. Wybór produktów spożywczych i pakowanie zakupów

Wiemy, jak ważna jest jakość świeżych produktów i długie terminy przydatności. Składając zamówienie masz pewność, że nasi sprzedawcy wybiorą takie produkty, jakie sami by kupili - najświeższe i o najdłuższym terminie przydatności. Jeżeli wybrane przez Ciebie produkty będą budziły wątpliwość sprzedawcy, skontaktuje się z Tobą i zapyta - czy zapakować, czy wymienić, czy odrzucić produkt.

Wszystkie produkty świeże i luzem pakujemy dokładnie, tak aby dotarły do Ciebie w takim stanie, jakbyś sam robił zakupy w naszym sklepie stacjonarnym

 

6. Zapakowanie zamówienia

Zamówienia pakujemy solidnie i dokładnie. Wszystkie towary pakujemy tak, by dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

  • Wszystko pakujemy w solidne kartony, dodatkowo uzupełniając puste przestrzenie specjalnym wypełniaczem.
  • Asortyment płynny zawsze dodatkowo owijamy folią, tak aby nie uszkodził innych produktów.
  • Mięso, wędliny, sery pakujemy próżniowo.
  • Produkty sypkie na wagę pakowane są w zgrzewane opakowania, tak aby nic się nie wysypało w transporcie.
  • Wszystkie inne towary przygotowujemy do wysyłki tak, jakbyśmy samodzielnie zanieśli je do domu. Kupując w naszym sklepie, zakupy przyniesie dostawca pod Twoje drzwi :)
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel