Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Co to jest produkt OUTLET?

Co to jest OUTLET i klasy produktów w Odeo24.pl

Produkty outlet to sprzęt pochodzący z końcówek kolekcji, wyprzedaży, likwidacji sklepów, po ekspozycyjny i z licytacji komorniczych, zawsze z gwarancją. Pochodzą z różnych dystrybucji krajowych, a ich cena jest do 60% niższa niż w sklepach. Mogą zawierać mikrorysy, opakowanie zastępcze lub ślady weryfikacji działania produktu. Sprawdź szczegółowy opis produktu, który chcesz kupić.

W naszym sklepie sprzedajemy produkty trzech klas: całkowicie nowe, klasy 1 i klasy 2.
Jeżeli w opisie produkty nie podaliśmy rodzaju produktu, oznacza że kupujesz produkt klasy 1 outlet.

Towary nowe, to sprzęty fabrycznie zapakowane przez producenta - podajemy taką informację w opisie produktu. Sprzęt klasy 1 to produkty uzyskane z końcówek serii, amortyzacji stanów magazynowych i likwidacji sklepów, odnowione przez producenta (jak nowe). W klasie 2 znajdują się głównie produkty po ekspozycyjne z większymi skazami. Przy klasie 2 zawsze dokładnie opisujemy produkt i dołączamy zdjęcia.

 

Nowy

 • Produkt nowy
 • Oryginalne opakowanie
 • Gwarancja producenta 2 lata
 • Firmowo zapakowany, idealny stan
 • Tak jak kupiony u producenta

Nowy Outlet: Klasa 1

 • Produkt jak nowy (odnowiony)
 • Gwarancja konsumencka 6 miesięcy 
  "Door to door"
 • Możliwe mikrorysy oraz drobne skazy
 • Opakowanie oryginalne lub zastępcze
 • 100% sprawny i działający

Outlet: Klasa 2

 • Produkt poekspozycyjny
 • Gwarancja konsumencka 6 miesięcy
  "Door to door"
 • Może nosić niewielkie ślady testowania, rysy
 • Każdy produkt jest opisany indywidualnie
 • Opakowanie oryginalne lub zastępcze
 • 100% sprawny i działający

Zobacz więcej przykładowych zdjęć

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania 

 

1. Czy produkty są sprawne technicznie?

Oczywiście, każdy produkt jest sprawny. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży w naszym sklepie są sprawdzane przez producenta. Każdy produkt objęty jest 2 letnią gwarancją w systemie "Door to door". Oferowane towary są sprawne i gotowe do użytkowania.

2. Czy produkty są używane, testowane?

Towary nowe są produktami nieużywanymi, fabrycznie zapakowane. Produkty klasy 1 (odnowione jak nowe) są nieużywane. Produkty klasy 2 (outlet) – ponieważ pochodzą często z wystaw, prezentacji czy pokazów – mogą nosić ślady użytkowania. Produkty klasy 1 i 2 są sprawdzane przez producenta nim trafią do sprzedaży. W niektórych typach sprzętów w wyniku wyrywkowej weryfikacji działania, mogą pojawić się śladowe ilości wody czy substancji testujących - to normalny proces wynikający z kontroli jakości produkcji.

3. Czy produkty są uszkodzone, porysowane?

Klasa 1 (nowa outlet) jest pozbawiona większych skaz. W klasie 2 (outlet) produkty posiadają drobne mikrorysy na obudowie. Produkty nigdy nie są uszkodzone w postaci połamanych elementów itp. W sklepie Odeo24.pl nie oferujemy produktów uszkodzonych. Jeśli nie ma w opisie takich informacji produkt nie posiada większych wad.

4. Czy produkty są kompletne, są wszystkie akcesoria?

Zawsze informujemy w opisie o ewentualnym braku ważnych elementów produktu. Jeśli takiej informacji nie ma to znaczy, że produkt jest kompletny. Czasem niektóre produkty posiadają drobne akcesoria takie jak na przykład miarka do kawy przy ekspresach, czy łyżka odmierzająca olej do frytownicy - czyli elementy, które nie mają wpływu na pracę urządzenia mogą nie występować w zestawie. Przez to cena tych produktów jest dużo niższa.

5. Czy jest oryginalne opakowanie?

Często są opakowania oryginalne. Pewna część może być zapakowana w kartony bez nadruku (białe). Opakowania noszą ślady otwarcia w celu sprawdzenia stanu sprzętu. Opakowania zastępcze wyglądają równie dobrze i solidnie jak opakowania oryginalne. Przed wysyłką produkty są odpowiednio przygotowywane do wysyłki i starannie pakowane aby dotarły do Ciebie bezpiecznie.

6. Czy klasa Outlet posiada gwarancję?

Tak, wszystkie oferowane w sklepie Odeo24 produkty posiadają gwarancję konsumencką na okres 6 miesięcy realizowaną w systemie "Door to door". Oznacza to, że gdy wydarzy się cokolwiek złego, my odbierzemy od Ciebie produkt i dostarczy sprawny - bezpłatnie.

 

Zdjęcia przykładowe  

 

Opakowania w większości towarów są oryginalne, w mniejszej część są to białe kartony bez nadrukowanej infografiki. Kartony mogą mieć ślady świadczące o tym, że zostały otwarte w celu sprawdzenia urządzenia.


Część produktów pochodzi z Wielkiej Brytanii. Posiadają one wtyczki brytyjskie do których zawsze dołączamy bezpieczne przejściówki. Natężenie i napięcie prądu zarówno u nas jak i w Wielkiej Brytanii jest dokładnie takie samo. We wtyczkach jest dodatkowo bezpiecznik, więc w przypadku spięcia, spali się bezpiecznik, a nie urządzenie. Jest to duża zaleta wtyczek z bezpiecznymi przejściówkami.
Produkty w klasie 2 mogą posiadać większe skazy, które zawsze uwzględnione są w opisie produktu. Uszkodzenia są jednak drobne i najczęściej powstają identyczne po kilkunastu użyciach produktu.
W produktach klasy 1 mogą zdarzyć się mikro-skazy, które w żadne sposób nie rzutują na funkcjonowanie urządzenia. Są to bardzo drobne rzeczy, zazwyczaj powstające po kilku użyciach, przy nowych produktach.
Mikro-skazy w klasie 1

 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

 

Wszystkie nasze produkty zawsze posiadają gwarancję i możliwość zwrotu w ciągu 14 dni.
Sprawdź naszą gwarancję udanych zakupów!

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel